Affetme ve Bağ Kesme Çalışması |  Nasıl Yapılır?

Ana rahmine düştüğümüz andan itibaren hayatta kalabilmek ve güvende olabilmek adına çevremizdekilerin dünya görüşünü bilinçli olmadan veya bilinçli olarak satın alırız.
Hayatta kalmak için bize dayatılan bilgileri korkuları ve daha pek çok şeyi kabule geçeriz.
Anne babadan kaynaklı canlandığımız andan itibaren bize kodlanmış ve bastırılmış duygular beden büyüse de ruhun büyümesini engeller. İfade zayıflığı, özgüvensizlik, bağlılık ve bağımlılık durumları kişiyi hapseder.

Kısır döngüler çocukluktan başlar ve artık kişi büyüse de hayatına annesi babası gibi insanlar girer. Karı koca olsalar da aslında anne çocuk olurlar ruhen. Sürekli eşi tarafından çocuk gibi yönetilme ikaz edilme durumları tekrarlar durur. Aynı çocukluktaki gibi. Enerji kanalları açık kaldıkça aynı tarz insanlar hayatınıza girmeye de devam edecektir. Ya da patronunuz aynı babanız gibidir. Artık hayatınızda babanız olmaz da onun yansıması patronunuz vardır.
Enerji kanalları kapanınca kişi artık özgürdür. Alınması gereken ders bitmiştir. Bu enerji bağlarını kendiniz nasıl kapatabilirsiniz onu anlatacağım.
Öncelikle anne babalarımızla bağ kesme çalışması yapmayı tavsiye ederim. Bu bağ kesme çalışması onlarla ilişkiyi kesmek demek değildir. O kişilerle daha sağlıklı bir ilişki durumu koymaktır.

Bağ kesme | Affetme Çalışması Nasıl Yapılır?

Öncelikle rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortama geçmelisiniz. Daha iyi odaklanmak için söyleyeceklerinizi başkasının duymayacağından emin olmalısınız.

Rahat bir koltuğa oturun ve gözlerinizi kapatın. Odağınızı nefesinize çevirin.3 dakika boyunca nefesinize odaklanın. Doğru nefes burundan alınıp burundan verilendir buna dikkat edin.

Verdiğiniz her bir nefeste üzerinizdeki gerginliklerin negatifliklerin dışarı atıldığını hissedin. Zihninizin bedeninizin rahatlamasına müsaade edin.

Kendinizi rahatlattıktan sonra yerde iki metre çapında bir daire olduğunu imgeleyin. O dairenin içine karşılıklı iki sandalye olduğunu imgeleyin. Birinde siz karşınızda ise çalışma yapacağınız kişi olsun.

Karşınızdaki kişinin gözlerinin içine bakın ve size ne söylüyor olabilir hissedin. Göremiyorum diye endişelenmeyin onun orada olduğunu imgeleyerek orada olsaydı ne derdi size hissetmeye çalışın.

Ve ona sesli olarak şunları söyleyin: (Metinleri kendinize göre değiştirebilirsiniz)

Seni hayatıma kendim çektiğimi biliyorum. Hayatıma girdiğin için teşekkür ederim. Bu dünyaya gelmeme aracı olduğunuz için teşekkür ederim.

Seninle yaşadığım olaylarla ilgili kendi payıma düşen hata ve sorumlulukları sevgiyle kabul ediyorum. Seninkileri de sana iade ediyorum.

Hayatta kalmak adına senden birçok bilgi satın aldım artık senden bilgi satın alma işlemini durduruyorum ve eski satın aldığım bilgileri iade ediyorum.

Verdiğim sözleri anlaşmaları yeminleri senetleri iptal ediyorum.

Senin olağanüstü güçlere sahip olduğuna inanmayı bırakıyorum. Sen de benim gibi bir insansın. Bana verdiğin hiçbir şey senin değil Allah’ın sana verdiği hediye. Bu nedenle sana kendimi borçlu hissetmekten özgürleşiyorum.

Beni sevmen için senin her istediğini yapma zorunluluğundan özgürleşiyorum.

Beni sevmen için aldığım sorumlulukları duygusal yükleri bırakıyorum.

Sen bir anne olarak yeterlisin. Seninle ilgili sahip olduğum bakış açılarımı yargılarımı bırakıyorum. Sana saygı duyuyorum.
Bu metne kendi cümlelerinizi ekleyebilirsiniz.

Bu çalışma sonrası hayatınızda kim anneniz olmadığı halde anneniz rolünü taşıyor bir düşünün. Patronunuzla olan ilişkinize bakın mesela. Babanızla özdeşiyor mu? Eğer öyleyse onunla da bu çalışmayı yapın.

Nefes alıp verip rahatladıktan sonra bağ kesme yapacağınız kişiyi ve onla özdeşleşen kişiyi tam karşınıza oturtun.

İkisinin de gözlerine sevgiyle bakın.

Hayatıma girdiğin için teşekkür ederim. Senden çok şey öğrendim. Bu deneyimleri yaşamam gerekiyordu ve sen bana yardım ettin. Artık ben bu deneyimi yaşamayı seçmiyorum. Teşekkür ederim seni seviyorum.

Sende anne/baba/abla/komşumu görmeyi bırakıyorum. Senin bedeninde anne/baba/abla/komşuma olan kızgınlığımı nefretimi ifade etmeyi bırakıyorum.

anne/baba/abla/komşumdan alamadığım taktiri senden almayı bırakıyorum. Aklınıza başka gelen bir şeyler varsa ekleyebilirsiniz.
Önce anne/baba/abla/komşu kim ise ve onu kimle özdeşleştirdiyseniz arasındaki sanal kordonu kesin. Sonra kendinizle o özdeşleştirmiş olduğunuz kişi arasındaki kordonu kesin. En son da anne/baba/abla/komşu kim ise artık onunla olan sanal enerji kordonunu kesin.
Meditasyonu burada sonlandırın. Bu şekilde bağları kesmiş oldunuz. Tebrikler!

Şifa oldu.

Benden acces the bars, reiki, Jean Adrienne Arınma Sistemi seansları almak ve daha fazla bilgi için buraya tıklayın.