Bedeniniz, duyusal, algısal bir organizmadır. Siz ve bedeniniz her şeyin içten gelen farkındalığı içerisindesinizdir. Bedeniniz size, bedenlenmenin ve sizi çevreleyen enerjinin farkındalığını vermek üzere tasarlanmıştır. Onun, daha muazzam bir bedenlenmenin farkındalığına varmanızı kolaylaştırma yeteneği vardır. Bunun yerine, bu realitede bizler çoğunluklar bedenimizi, yargılamanın kaynağı olarak kullanırız.

Access Consciousness® içerisinde uygulanan bütün beden prosesleri, sizlere bedenlerin farkında oldukları ve her zaman farkında olmuş oldukları ve sizlerin daha önce farkında olmaya gönüllü olmadığını alan hissinin farkındalığını vermeye başlarlar. Beden prosesleri, bedeninizin size neyin farkında olduğunu gösterebilmesinin yollarını arttırırır ki bu bütün dünyadaki her bir molekün farkındalığıdır.

Bir şeyleri yapma kapasitelerini fark etmemiş olan pek çok insan vardır. Beden terapileri bedende bugüne kadar hapsettiğimiz tüm hücresel, dokusal, yapısal ve molekül bozukluklarını ve burada oluşan enerji blokajlarını ortadan kaldıran çalışmalardır. Tüm hastalıkların nedenleri zihinsel, duygusal ve ruhsal sebeplerden başlar en son olarak bedende ağrı, acı, hücrelerin bozulması vb şekillerde ortaya çıkar.

MTVSS (Moleküler Bağlantı Elektron Değeri Değişim Sistemi )

MTVSS binlerce farklı şekilde kullanılabilir ve her seferinde farklı olasılıklar yaratır.

Bedenimizin moleküler yapısı, electron değeri değiştirme sistemiyle ayarlanmıştır. Bedenin parçalanması ve yaşlanıp küçülmesi için kimyasal ve moleküler yapısının electron değerini değiştirmesi gerekir. Yabancı elementlerin bedene girmesiyle çekim, elektron değerini tetikler. Böylece onlar farklı madde haline gelirler. Değer değişimi, molekülü parçalar, böylece bu parçalanma bedenin parçalanmasına yol açar. Bedende çekim ile birlikte ne kadar süre kalırsak o kadar fazla elektron değer değişimi olur.

Teneffüs ettiğimiz parçacıklar bedeni elektron değerleri atıp molekülleri farklı bir madde haline dönüştürerek bozar, sonra da beden bozulur ve parçalanır. Elektron değerinin değiştiği her zaman, bedenin moleküler yapısı değişir.

MTVSS elle uygulanan bir enerji trapisidir. Tüm bedende 20-30 kez uyguladığınızda bedenin tüm yapısı değişir. Bu prosesleri eğer gerçekten kullanırsanı elde etmeye istekli olduğunuzdan daha fazla değişim elde edersiniz.  Yapılması gereken ilk şey bedenin bağışık sistemini aktive etmektir. Bu bedeniniz de değişmesi mümkün olan her şeyi değiştiren bir şeydir.

MTVSS ile bağışıklık sisteminizi güçlendirebileceğiniz gibi, vücudunuzda fibromiyalji veya tanımlanmamış ağrı, acı, ızdırap, hastalık, yogunluk, bedeninizde kısıtlamalar yaratan tüm alanların moleküler yapılarını değiştirebilirsiniz de. Tüm bedende çalışabileceğiniz gibi bölgesel olarak hastalıklı organlar üzerinde de çalışabilirsiniz. Özellikle bağışıklık sistemi güçlendirici olarak tüm eklemlerde uygulandığında Lösemi ve kan kanseri gibi hastalıklarda  bağışıklık sisteminin fonksiyonel bozukluğunda etkilidir. Seanslar elle uygulanır ve uygulayan kişinin tamamen enerjiyi takip etmesi tavsiye edilir.

MTVSS bu oluşumu geri çevirmek üzere tasarlanmıştır.

MTVSS bedendeki on farklı sistemin bozukluğunu elimine etmek üzere tasarlanmıştır :

  • Metabolizma ve Hücrelerin Metabolik Oranı
  • Solunum Sistemi
  • Bedenin Elektrik Sistemi
  • Merkezi Sinir Sistemi
  • Sindirim Sistemi
  • Bağırsaklar
  • Deri ve Yüz ile İlgili Sağlık Sorunu Alanları
  • İskelet Sistemi
  • Lenf Sistemi ve Hormon Sistemi
  • Üreme Sistemi