Access The Bars Eğitimi

Access Bars sınıfı, 8 saat süren bir günlük bir sınıftır. Access Bars kolaylaştırıcınız size Access Bars’ı öğrenmenize ve gün boyu süren sınıf sonunda bir Access Bars uygulayıcısı olmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir kitapçık ve detaylı kafa grafiklerini sağlayacaktır. Access Bars’ı öğrenmeye ek olarak, bu kitapçık hayat değiştiren araçlar, sorular ve Access Consciousness’a ait proseslerle doludur.

Bu sınıf, yeni bir enerjik modaliteyi öğrenmekten çok daha fazlasıdır. 32 Bars noktası için el pozisyonlarını ve kitapçığı keşfetmeye ek olarak, mümkün olabileceğini ve mümkün olduğunu bildiğiniz değişime davet edileceksiniz.  Access Bars, Access Consciousness’ın ilk ön koşul sınıfıdır. Bu sınıfı bir kere tamamladığınızda, sunulan diğer bir çok sınıfa katılabiliyor olacaksınız.

Bu eğitime neler dahildir?

 • Lisanslı Access Bars kolaylaştırıcısı veya Access Sertifikalı Kolaylaştırıcısı tarafından koçluk
 • İki tam Access Bars seansı alıp kabul etmek
 • İki tam Access Bars seansı hediyelendirmek
 • Kurucu Gary Douglas’ın kişisel olarak tekniği gösterdiği özel bir eğitim videosunu izlemek
 • Kapsamlı kitapçık ve detaylı kafa grafikleri

  Sorular sorabilir miyim?

  Evet! Access eğitiminde sıkça sorulan sorular şunlardır:
  ‘’Access Bars noktaları nelerdir ve çalışıp çalışmadıklarını nasıl anlarım? Access Bars neyi değiştiriyor? Access Bars’ı çocuklarımla ve ailemle, işimle, arkadaşlarımla nasıl kullanabilirim? Hayatımda benim için çalışmayan şeyleri nasıl değiştirebilirim? Daha büyük bir yaşamı nasıl yaratabilirim?” Doğru veya yanlış soru yoktur. Siz de eğitimi aldığınızda bu ve bunlar gibi soruları sıkça sorabilirsiniz.

  Access Bars eğitimden sonra neler oluyor?

  Bir Access Bars sınıfını tamamladıktan sonra, siz bir Access Bars Uygulayıcısısınız ve bunu aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla birlikte kullanabilirsiniz. Size bununla ilgili soru sormaları için hangi davetiye olabilirsiniz?

  Şimdi yeni bir seçim yapabilir; eğitim, danışmanlık, detaylı bilgi ve kayıt için benimle  iletişime geçebilirsin.

   

  Sihrine İnan,
  İdil.