Access Bars Nedir?

Access Bars, 1990’ların başında Gary Douglas tarafından sunulan elle uygulamalı nazik bir yöntemdir. Kafanızın içinden ve etrafından geçen 32 enerji barından oluşur. Bu barlar belirli “bars noktalarına” bağlanırlar ve yaşamın farklı alanları ve yönleriyle bağlantılıdırlar.

Bugün Access Bars, dünya çapında 170’ten fazla ülkede aileler, okullar, işletmeler, sporcular, hapishane gardiyanları, psikologlar, sanatçılar ve daha birçokları tarafından güçlü ve pragmatik bir araç olarak uygulanmaktadır.

Access Bars binlerce hayatın birçok yönümü değiştirmesine yardımcı oldu. İnsanlar daha iyi sağlık, uyku kolaylığı, kilo kaybı, daha iyi ilişkiler, endişeden kurtulma, daha az stres ve çok daha fazlasını bildirdiler.

Birisinin bir düğmeye basıp size yeterince iyi olmadığınızı ya da hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştiremeyeceğinizi söyleyen kafanızdaki o sesi susturabildiğini hayal edin. Hayatınızda yarattığınız herhangi bir sınırlama düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır.  Access Bars aracılığıyla sizi her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olabileceğinize inanmaktan alıkoyan kilitlenmiş şeyleri temizlemeye başlarsınız.

Her bir Access Bars seansında doğal olarak gerçekleşen yaşam değiştiren bileşenlerden biri de alıp kabul etme öğesidir. Biz ne sıklıkla serbest bırakıyoruz, bariyerlerimizi indiriyoruz ve başka bir kişinin bize gerçekten hediye etmesine izin veriyoruz? Alıp kabul etmeyi öğrenmek, yaşamınızda istediğiniz şeylerin daha fazlasını davet etmek için bir anahtardır. Access Bars bu realitedeki diğer herhangi bir yöntemden farklı olarak alıp kabul etmeyi kolaylaştırır.

Herkes farklıdır, bu yüzden her Access Bars seansı birbirinden farklı olur.  Aynı kişiyle yapıyor olsanız bile her seans farklı geçer. Bu sebeple Acces Bars seansları için belli bir standart yoktur.  En sık geri bildirim, bir rahatlama hissi olduğu yönündedir. Seanslar sırasında birçok insan çok gürültülü bir ortamda bile uyuyabilir. Bazı insanlara imgeler görünür, bazıları ise bedenlerinde karıncalanma, sıcaklık, seğirme ya da titreme gibi şeyler hissederler. Bunların hepsi gayet doğal tepkilerdir. Doğru veya yanlış bir yolu/deneyimi yoktur. Access Bars’ın sizin için nasıl olacağını bilmenin en iyi yolu  Access the Bars’ı denemenizdir!

Kaynak

Access the bars hakkında eğitim ve danışmanlık almak ve daha fazla bilgi için bana buradan ulaşabilirsin.